Küçükçekmece Eca Kombi Servisi

eca kombi servisii

Küçükçekmece Eca Kombi Servisi

Küçükçekmece Eca Kombi Servisi olarak İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamız tüm Eca kombi cihazlarında, kombi bakımı ve kombi onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Eca kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Geniş hizmet ağı ve kaliteli servis anlayışı ile Kombi arıza, Yıllık Periyodik Kombi bakımları ve Petek temizliği işlemlerinde 7/24 hizmet vermektedir. 

15 Yılı aşkın deneyimimiz ile hizmet verdiğim kombi servisi sektöründe aldığım olumlu geri dönüşlerimiz sayesinde yaptığımız işi ne kadar doğru yaptığımızın haklı memnuniyetini yaşıyor ve kendimizi daha iyi olmak için sürekli geliştiriyoruz. Teknisyenlerimizin hepsi yetkinlik belgesine sahip müşteri ilişkileri konusunda kendisini geliştirmiş kişilerdir. Önce müşteri memnuniyeti diyerek çıktığımız yolda hedeflerimizden hiç şaşmadan emin adımlarla sizlere hizmet getirmeye devam ettiğimizi bilmenizi istiyoruz. 

Eca Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak kombi servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

eca kombi servisi6

Kurumsal Garanti

Eca Kombi Servisi olarak deneyimli, eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla en kısa sürede size ulaşıp Eca kombilerinizde ki soruna çözüm bularak tekrar evinizin sıcak ortamını sağlayıp rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Firma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Kurumsallığımız gereği değişimi ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır. Kombi Servisi ve bakımı için bizimle irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. İyi bir kombi servisi olmanın bazı gereklilikleri vardır. Bu gereklilikler nelerdir ? İlk öncelik servis hizmeti verdiğiniz müşteriye güven ve memnuniyet duygusunu verebilmek. Servis hizmeti alan bir eca kombi kullanıcısı servis sonrası destek alabileceğini ve her zaman karşısında bir muhatabın olabileceğini bilmesi gerekmektedir. Yapılan işlemlerin garanti altına alınması ve kullanılan parçaların kaliteli olması konusu da bir diğer gerekliliktir. Bizler eca kombi servisi olarak TSE onaylı yedek parça kullanımının yanı sıra değişen her bir parçayı 1 yıllık garanti belgesi ile güvence altına almaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde zaman gözetmeksizin garantili ve kurumsal servis hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Kombi Arıza

Kombinizde meydana gelen her türlü arıza karşısında bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz, cihazınızda ki sorunu tespit eder ve sizlere aynı gün kalıcı çözüm sağlarlar. Böylece cihazınızda ki arıza yüzünden günlerce soğukta beklemenize gerek kalmaz. 

Kombi Bakımı

Kombi bakımı, cihazlarımızın verimli çalışması ve arıza vermeden uzun ömürlü işlevini sağlaması için çok önemli bir işlemdir. Uzman ekiplerimiz, cihazınızın tüm parçalarını detaylı bir şekilde kontrol ederek bakım ihtiyacını ortadan kaldıracaktır. Böylece cihazlarınız daha verimli çalışırken faturadan tasarruf edebileceğinizi unutmamalısınız. Daha verimli ve uzun ömürlü kombi için kombi bakımlarınızı yaptırmayı unutmamalısınız.

Kombi Tamiri Ve Parça Değişi

Kombi cihazınızda değişmesi veya onarılması gereken herhangi bir parçanın, orijinal ve TSE uygun yedek parçalar ile değiştirilerek güvenilir bir hizmet sunarız. Değişime giren veya onarılan parçalar 1 yıllık garanti ile güvence altına alınarak belgelendirilir. 

Petek Temizliği

Peteklerin yıllık periyodik bakımlarının yapılması, kombinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlar. profesyonel ekiplerimiz, radyatör temizliği işlemlerini en iyi ekipmanları kullanarak gerçekleştirir ve kombinizin yüksek verimlilikle çalışması sağlar.

7/24 Saat Servis

Eca Kombi Servisi olarak hizmete sınır koymuyoruz. Nöbetçi ekiplerimiz ile günün her saati hizmet vermekteyiz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Hizmet vermek mutluluk duyan profesyonel ekibimiz sizlere 7/24 kesintisiz Servis sağlamaktadır.

Uygun Ödeme Koşulları

Gerçekleştirilen servis sonrası bir çok ödeme seçenekleri ile müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız.​

Kaliteli Servis

Uzman ve Profesyonel ekibimiz ile her marka ve model kombi cihazlarında kesintisiz, garantili servis hizmeti veriyoruz.​

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 • Atakent Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Halkalı Merkez Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • İnönü Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Kanarya Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Mehmet Akif Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Cumhuriyet Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Atatürk Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • İstasyon Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Tevfikbey Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Söğütlü Çeşme Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Yeşilova Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Gültepe Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Cennet Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Kemalpaşa Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Sultan Murat Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Kartaltepe Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Fatih Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Yarımburgaz Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Beşyol Mahallesi Protherm Kombi Servisi
Scroll to Top
ARA