Hizmetlerimiz

25 Yıllık Tecrübe
Alanında Uzman Kadro

Kombi arıza

Uzman ve Profesyonel ekibimiz ile her marka ve model kombi cihazlarında  kesintisiz, garantili servis  hizmeti veriyoruz.

Kombi bakım

Kombi Bakımı, cihazınızın daha verimli ve sağlıklı çalışabilmesi adına yılda en az bir kere yapılması uzmanlar tarafından önerilen bir işlemdir.

petek temizliği

Petek temizliği yüksek ısı enerjisi için gerekli bir işlemdir. Uzman ekibimiz tarafından yapılan işlemler ilaçlı ve titizlik ile yapılmaktadır.

Genel Kontrol

Kombi Bakımı, Petek Bakımı ve Kombi arıza durumlarında bizimle iletişime geçebilir Kombi cihazınızın Genel kontrolünü yaptırabilirsiniz.

S.S.S

SIKCA SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Tabi ki mümkün! Eca kombi servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmeti saatlerle sınırlandırmıyoruz. Bizleri dilediğiniz saatlerde arayabilir, servis formu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Evet veriyoruz. Teknik ekibimizin cihazınız üzerinde yaptığı işlemleri listelediği bir servis fişi vermektedir. Yapılan işlemleri, değişen parçaları ve fiyatlandırmayı bu fişle imzalı bir şekilde belgelendirmekteyiz.

Oluşturmuş olduğunuz sevis formu üzerine ekiplerimiz adresinize gelip arıza tespiti yapmaktadır. Sorun hakkında bilgilendirme yapılıp işlem uygulandığı taktirde servis ücreti talep edilmemektedir. Cihazda tespit edilen arızalar  müşteri tarafından yapılmaması istendiği taktirde servis ücreti talep edilmektedir.

Evet orjinal. Kullanılan parçaların hepsi birinci sınıf olup ambalajı müşterinin yanında açılmaktadır. Kullanmış olduğumuz parçalar garanti kapsamındadır.

Evet 1 Yıl garanti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin arkasında olmak en büyük ilkelerimizden bir tanesidir. Teknik ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler belgelendirilerek 1 Yıl garanti altında tutulmaktadır.

Servis Hizmetlerimiz

Sizlerden gelen servis talepleri ve müşteri memnuniyet tablosu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
92%
HİZMET VEREMEDİĞİMİZ MÜŞTERİLER
3%
ZAMANINDA PROJE TESLİMİ
95%
AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ
98%
+ 0
KOMBİ BAKIMI
+ 0
Petek Temizliği
+ 0
ACİL SERVİS HİZMETİ​

SİZDE BU PROFESYONEL HİZMETTEN YARARLANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!!

Scroll to Top
ARA