PETEK TEMİZLEME
KOMBİ BAKIM
SERVİSİ

KAMPANYA 150 TL

20 Yıllık Deneyim ve Profesyonel Ekiplerimizle

SİZLERE ÇÖZÜM SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

eca kombi servisi1

PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme neden önemli ? 

Kalorifer temizliğnin faydaları nelerdir?

Petekler merkezi ısıtma sistemlerinde sıcak su dolaştırılarak ısıtmanın sağlandığı radyatör panellerdir. Sürekli devirdaim halinde çalışan sistem bir süre sonra peteklerin iç kısımında kireçlenme ve paslanmalara yol açmaktadır. Bu durum bir süre sonra peteklerinizin alt kısımlarında soğumalara neden olmaktadır. Bu durumun önüne geçmek adına her yıl düzenli olarak radyatör temizliği yaptımanız gerektiğini unutmayanız. Petek bakımı uzman ekipler tarafından cihazlar yardımı ile ilaçlanarak yapılamaktadır. Periyodik olarak yıllık petek bakımı yaptırmanız sıcaklık veriminizi arttıracağı gibi kombilerinizinde daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Daha huzurlu bir kış geçirebilmeniz için petek temizliğinizi yaptırmayı unutmayınız.

Petek Temizlemede
KAMPANYA !

Eviniz Kışa Hazır Olsun Diye Petek temizliği 150TL.
Kombi Bakımı ve Petek Temizliği 200 TL.

UYGUN FİYAT

Önceliğimiz müşteri kazanmak ! Uygun fiyat tarifesi ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz

7/24 Kesintisiz Servis

Hizmete sınır koymuyoruz ! Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

hİZMETLERİMİZ

Petek temizliği
kombi Bakımı

Petek temizliği ne kadar sürede yapılmalı?

Petek temizliği genel itibari ile şehir bazında değişsede 2 senede bir yapılmalıdır. Bazı istisnai durumlarda mesela kömürlü yakıt kullanımından doğalgazlı yakıt kullanımına geçiş yaptıysanız acil olarak petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği ne kadar sürede yapılmalı? Sorusu çağımızda pek çok kişi sormaya başladı sizlere yukarda da belirttiğimiz gibi min. 2 senede bir petek temizliği yaptırmanız hem ısı aynı zamanda ucuz fatura olanağı sunar.

eca kombi servisi

Doğalgaz Petek Temizleme Normal Petek Temizlemeden Farklı Mı?

Doğalgaz petek temizlemeyle normal petek temizliği aynı işemlerdir yalnızca doğal gaz kullanıldığı için adı doğal gaz petek temizleme olarak nitelendirlir. Günümüzde ev veya farklı binalarda, ısınma ihtiyaçları için yaygın olarak kullanılan bir doğal gazlar, hemde sıcak su ihtiyaçları içinde tercih edilir. Isınma amacıyla seçilen doğal gazların, odalarda yayılabilmesi içinde kaloriferlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu cihazların daha çok ısı yayması ve güvenliğin sağlanabilmesi için düzenli şekilde temizlenmesi gerekiyor. Uzman kadroyla beraber gerçekleştirmiş olan doğal gaz petek temizleme hizmetlerinde fiyatlar değişik göstermektedir.

eca kombi servisi5

Petek ve Tesisat Temizleme Nasıl Yapılır

Petek temizliği her yıl yaptırmamız gereken bir bakımdır. Petek bakımı yaptırmadan önce evde sizlerinde yapabileceği petek bakımları olduğunu unutmayınız. Her üç ayda bir peteklerinizin suyunu boşaltarak içerisinde biriken tortuları dışarı atabilirsiniz. Kombinizin devidaim sırasında peteklerden gelen suyu içerisinde bulunan tortulardan arıtmak için kombinizin alt kısımında bulunan tesisat filtresini temizleyebilirsiniz. Petek bakımı cihazlar ve ilaçlı yapıldığından profesyonel destek almanız gerekecektir. Size en yakın servis ile irtibata geçerek petek temizliği hakkında bilgi alarak destek isteyebilirsiniz. Petek bakımı profesyonel ekip tarafından cihaz yardımı ile peteklerin içerisinde oluşan kireç ve pas tortularını ilaçlayarak temizlemektedirler. Kalorifer temizliğinin kombi ve peteklerinize hiç bir zarar vermediği gibi daha sağlıklı çalışması için gerçekleştirilen işlemlerdir.

Petek Temizleme Ne zaman Yapılmalı

Petek bakımı öncelikle kullanıcılar tarafından yapılması gereken bi işlemdir. Her 3 ayda bir peteklerinizin suyunu boşaltarak yenilemeniz gerekmektedir. Ayrıca kombi cihazınızın altında bulunan tesisat filtesinide temizlemeyi unutmamalıyız. Petek bakımı her yıl periyodik olarak yaptırılması uzmanlar tarafından önerilen bir işlemdir. Uygun fiyatlar alarak yaptırabileceğiniz işlem yanı sıra kombi bakımınıda kapsadığını unutmayınız. Her yıl kombi bakımı ve petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

eca kombi servisi3

Petek Temizliği Yaptırmazsak Ne Olur

Bizi Tercih Ettiler!

Petek Temizleme ve Kombi Bakımında bizi tercih eden müşterilerimiz yaşadıkları Servis deneyiminden memnun kaldılar!

MÜŞTERİ YORUMLARI

İlginiz için çok teşekkür ederim. Ekibinizdeki gençler hemen geldiler ve yardımcı oldular. Çok ilgilendiler sorunu kısa sürede çözüp herşeyi detalıca anlattılar servis çalışanlarınıza da ayrıca teşekkür ederim.
ahmed Faruki
Bir çok kere farklı servislerle iletişime geçmeme rağmen kombimin arızası düzeltilemedi. Sorunun kaynağını ve yapılan işlemleri detaylıca anlatan ve sorunu tamamen çözen personelinize ve kurumunuza çok teşekkür ederim.
Tamer Keskin
Servis talebime aynı gün içerisinde geri dönüş sağlanması, personelin anlayışlı, kibar ve yaptığı işlemleri detaylıca anlatıyor olması beni mutlu etti. İlginiz için teşekkürler.
eca kombi servisi
Selin Deniz

sİZİNLE İRTİBAT HALİNDE OLMAKDAN MEMNUNUZ.

İLETİŞİM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi volutpat justo sed efficitur cursus. Mauris fringilla quam vitae lacinia viverra. Mauris eros dolor, pellentesque sed luctus.

Reach us through

Social Networks

bİZE ULAŞIN!

    Scroll to Top
    ARA